DACHOLAND

DACHY

W ofercie Dacholandu znajdziecie Państwo wiele produktów dachowych takich jak dachówki, blachodachówki, okna dachowe, rynny, podbitki, docieplenia, membrany dachowe, papy oraz wiele akcesoriów dachowych.

Pokrycia dachowe

DACHOLAND

Pokrycia dachowe

W naszych oddziałach w Mogilanach i Myślenicach znajdziesz wiele rodzajów pokryć dachowych takich jak dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki, gonty i wiele innych. Nasza oferta obfituje w produkty renomowanych producentów m.in. Creaton, Wienerberger, Balex Metal, Avaline. Już teraz wybierz swój wymarzony dach razem z nami!

CREATON

Dachówki CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

WIENERBERGER

W ofercie marki Koramic znajdują się zarówno klasyczne dachówki ceramiczne „Karpiówki”, a także nowoczesne dachówki płaskie – m.in. Actua 10 czy Orea 9. Koramic gwarantuje najwyższe standardy produkcji, a także doskonałe parametry dachówek. Koncern Wienerberger produkuje szeroko pojętą ceramikę budowlaną od cegieł i pustaków, po zaawansowane technologicznie dachówki ceramiczne.

BALEX METAL

Balex Metal to producent płyt warstwowych, blachodachówek, termoizolacji, profili zimnogiętych, orynnowania i blach konstrukcyjnych. Od ponad ćwierć wieku firma jest obecna na rynku producentów materiałów budowlanych, dostarczając rozwiązania dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i rolnictwa. Jeden z największych producentów płyt warstwowych w tej części świata.

Okna dachowe

DACHOLAND

Okna dachowe

W naszej hurtowni znajdziesz różnorodne rodzaje okien dachowych, w tym okna dachowe obrotowe, wysokoosiowe, uchylno-obrotowe. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości okna dachowe VELUX, FAKRO, ROTO oraz AVALINE, które pozwalają dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zarówno pod względem jakości, ceny, jak i technologii.

VELUX

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien Velux

ROTO

Niemiecka marka ROTO oferuje wysokiej jakości okna dachowe. Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna ROTO to brak kompromisów jeśli chodzi o jakość i walory użytkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien ROTO

FAKRO

FAKRO to jedna z najwięszych polskich firm, która odniosła sukces zarówno w Polsce, jak i na rynku światowym. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Okna FAKRO to jedne z najchętniej kupowanych okien w Krakowie i całym województwie małopolskim.

AVALINE

Okna AVALINE to nowość na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna dwuszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe dwukomorowe o podwyższonych parametrach cieplnych w wersji drewnianej oraz PCV. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego poliutylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej.

DAKEA

Dakea to producent okien dachowych działający na rynku od 2012 roku. Produkty Dakea oferują najwyższe możliwe standardy techniczne i wizualne. Oprócz okien dachowych firma wytwarza również wyłazy, rolety, markizy i wiele innych akcesoriów do okien. Dzięki świetnemu stosunkowi jakości względem ceny oraz ponad 20-letniej gwarancji na produkty oferta firmy Dakea może okazać się świetnym wyborem.

Rynny i podbitka

DACHOLAND

Rynny i podbitka

Odpowiednie odprowadzenie wody z połaci dachowych to bardzo ważny aspekt chronienia dachu. Dzięki nowoczesnym systemom rynnowym z PCV oraz stali możesz chronić swój dach, a jednocześnie nadać budynkowi odpowiedni charakter. Rynny z 10-, 30- i 50-letnią gwarancją w szerokiej gamie kolorystycznej znajdą zastosowanie w nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Ponadto oferujemy rynny ocynkowane, aluminiowe, miedziane, czy tytan-cynkowe.

KACZMAREK

Firma Kaczmarek to firma z polskim kapitałem, która należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych i rynnowych z tworzyw sztucznych. Stała i niezmienna jakość – to priorytet firmy Kaczmarek. W ofercie firmy oprócz rynien i podbitki z PCV znajdziecie Państwo również systemy kanalizacji, drenaż itp.

 

LINDAB

LINDAB to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz uproszczone rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Produkty marki LINDAB znane są na rynku piotrkowskim i łódzkim od wielu lat. Produkty LINDAB cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, ekologiczna konstrukcja. Co więcej, są one dostarczane wraz z wysokim poziomem obsługi. Wszystko to prowadzi do zwiększenia wartości dla klienta.

GALECO

GALECO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej – w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco NOVA. Firma Dacholand z województwa małopolskiego jest ważnym dystrybutorem produktów GALECO.

AVALINE

AVALINE oferuje kompleksowe wyposażenie dachu – od pokryć dachowych ze stali, po najmniejsze elementy wykończenia dachu. Marka AVALINE znana jest z wysokiej jakości membran wysokoparoprzepuszczalnych, a także nowoczesnej gamy okien dachowych, łącznie z oknami trzyszybowymi dwukomorowymi. Wśród oferty marki AVALINE znajdują się także wysokiej klasy systemy rynnowe oraz podbitka dachowa.

GAMRAT

Gamrat to polska firma specjalizująca się w produkcji materiałów dla budownictwa takich jak systemy rynnowe, podsufitki, węże zbrojone, przewody elastyczne, odwodnienia liniowe, systemy rurowe i deski tarasowe. Producent oferuje najwyższej jakości wyroby z polietylenu oraz polichlorku winylu.

Docieplenia

DACHOLAND

Docieplenia

Docieplenie dachów to proces polegający na zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych w celu poprawy efektywności energetycznej budynku oraz zwiększenia komfortu termicznego wewnątrz pomieszczeń. Dzięki dokładnemu dociepleniu dachu można zmniejszyć straty ciepła, co prowadzi do obniżenia kosztów ogrzewania i chłodzenia, a także wpływa pozytywnie na ochronę środowiska.

ROCKWOOL

Grupa ROCKWOOL powstała w 1909 roku i jest dziś wiodącym na świecie producentem rozwiązań opartych na wełnie kamiennej. Unikalne połączenie dobrej izolacji, redukcji hałasu, niezawodnej ochrony przeciwpożarowej i trwałości wełny skalnej oznacza również, że produkty izolacyjne są stosowane w kultowych budynkach na całym świecie.

 

ISOVER

ISOVER to światowy lider wśród producentów wełny mineralnej. Ocieplanie wełną mineralną to najlepszy sposób na utrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia. Niski współczynnik przenikania ciepła to jednak nie wszystko. Wełna do ocieplenia dachu ma również doskonałe właściwości wpływające na akustykę i utrzymanie zdrowego mikroklimatu. Isvoer specjalizuje się w produkcji materiałów ociepleniowych wykorzystywanych przy izolacji dachów skośnych, czyli, m.in. wszelkiego rodzaju ociepleń poddaszy. który rodzaj materiału wybrać.

Papy

DACHOLAND

Papy

Wciąż popularne papy termozgrzewalne znajdują zastosowanie jako podkład wraz z pełnym deskowaniem. Oferujemy nowej generacji papy, które charakteryzują się lepszymi właściwościami użytkowymi dzięki zastosowaniu wysokiej jakości asfaltów przemysłowych oraz osnów wykonanych z welonu szklanego, tkaniny szklanej lub włókniny poliestrowej. Dzięki temu są elastyczne, odporne na zmiany temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

WERNER JANIKOWO

Werner Janikowo Sp. z o.o to polska firma, która już od 2003 roku specjalizuje się w produkcji papy zgrzewalnej – modyfikowanej oraz oksydowanej. Obok najwyższych standardów etyki biznesowej (Odpowiedzialny Biznes CSR) stawia na najwyższą jakość produkcji, począwszy od prac na poziomie technologii laboratoryjnej, przez najnowocześniejsze linie produkcyjne, aż po obsługę posprzedażową, m.in. gwarancyjną. Trzon produkcji firmy WERNER stanowią przede wszystkim: papa wierzchniego krycia, papa podkładowa oraz systemy pokryć dachowych.

Akcesoria dachowe

DACHOLAND

Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe, takie jak taśmy kominowe, taśmy kalenicowe, kosze dachowe, kominki wentylacyjne, zamocowania, uszczelki klinowe, ochrona przeciwśniegowa czy komunikacja dachowa, są niezbędnymi elementami do wykonania każdego dachu. To właśnie te drobne detale mają istotny wpływ na szczelność, trwałość i ochronę dachu. Nasza hurtownia oferuje sprawdzone i niezawodne akcesoria dachowe, które gwarantują solidne wykonanie i długotrwałe efekty.

IVT

Firma MDM NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W zakładzie MDM NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych. Zakład MDM w Wojciechowie specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów dachowych: koszy dachowych, spinek do dachówek, klamer montażowych, systemów przeciwśniegowych, elementów komunikacji dachowej i układów odgromowych.

 

COROTOP

Produkty firmy Corotop do budowy dachów łączą innowacyjne technologie, dopracowane rozwiązania i ekspercką wiedzę. Corotop to znak jakości, solidności i trwałości. W ofercie producenta znajdują się membrany dachowe, membrany fasadowe, folie paroizolacyjne i akcesoria dachowe.