DACHOLAND

O nas

Kim jesteśmy?

Działamy na rynku od 2004 roku. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów budowlanych. Zapatrujemy budowy od podstaw w Krakowie i okolicach. Specjalizujemy się w sprzedaży dachów, pokryć dachowych, dachówek, okien dachowych, kominów, ceramiki budowlanej, betonu komórkowego, stali zbrojeniowej, systemów kominowych, materiałów izolacyjnych i systemów suchej zabudowy. Oferujemy także farby i tynki elewacyjne firmy Sempre. Z całej gamy kolorystycznej przygotowujemy je na miejscu w oddziale w Myślenicach.

Jeżeli poszukujesz niezawodnej hurtowni dachowej lub składu materiałów budowlanych w Małopolsce – trafiłeś idealnie. Nasza działalność obejmuje teren Krakowa, Tarnowa, Wadowic, Zakopanego i Nowego Sącza. Jesteśmy specjalistami w materiałach budowlanych i pokryciach dachowych. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszych punktów handlowych w Mogilanach oraz Myślenicach, gdzie nasi doświadczeni eksperci dachowi służą profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze optymalnych produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji.

Gdzie nas znajdziesz?

ODDZIAŁ MOGILANY

ODDZIAŁ MYŚLENICE